Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Honnan tudhatnám meg az OTP...

Honnan tudhatnám meg az OTP HAZ azonosítómat? Sűrgős lenne, és nincs a közelben bank, és a szerződés sincs nálam.

Figyelt kérdés
2022. márc. 30. 11:07
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

"De az is mutat valamit, hogy másik accountról írsz..."


Igen, azt mutatja, hogy nincs más életcélotok, mint a felhasználók jelentgetése.


"Két dolgot nem lehet rajta megcsinálni: csoportos beszedést állítani és értékpapírszámlát kezelni."


Ebből látszik, hogy egyáltalán nem értesz hozzá.

2022. márc. 30. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Oké, most váltál teljesen nevetségessé.

---- KÉRDÉS LEZÁRVA ----

2022. márc. 30. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Az a nevetséges és szánalmas, ha valaki több felhasználói profilt használ. Mire kell ez? Ha szabálytalanságért kidobják az ajtón, bemásszon az ablakon? (csak mert csak úgy nem törölnek hozzászólást akkor sem, ha jelentik. Nem én jelentettem, nem is tudom, hogy mi volt az a hozzászólás, nem is érdekel.) A másik ok, hogy magával beszélgessen a gyk-n, hogy igen, ő a király, a harmadik meg hogy felpontozza magát. Mindegyik szánalmas.
2022. márc. 31. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!