Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » 19 éves vagyok és hitelt...

19 éves vagyok és hitelt szeretnék. Nem tudom 19 évesen melyik bank és milyen hitelt tudna adni, vagy van e más lehetőségem?

Figyelt kérdés

Házra kellene

Ami 7.5 millió

2 milla előleg lett is adva

De lejar a határidő..

4.5 millára lenne szükségem

A maradék egyet eltudom intézni



2022. márc. 30. 00:52
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Az a szerencséd, hogy nem foglalót adtál, hanem előleget, mert az visszajár.

Egy tanács legközelebbre: Kézfogás előtt kell tárgyalni a bankokkal, hogy mik a lehetőségeid. Nagyon fiatal vagy, gondolom, nincs ingatlanfedezeted, munkaviszonyodról semmit nem írtál. Nem fognak veled szóba állni.

Ha nem tudsz ennyi pénzt egy ismerősödtől kölcsön kérni, akkor buktad a dolgot.

2022. márc. 30. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Semelyik.
2022. márc. 30. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ez attól függ, hogy mennyia bejelentett fizetésed és mióta dolgozol. De talán egy bankba kéne bemenni ha szoros a határidő és nem itt érdelődni.
2022. márc. 30. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
1 éve dolgozom. Havi 270 átlagban meg van, otp, mkb kilove mar próbáltam
2022. márc. 30. 09:51
 5/7 anonim ***** válasza:

A jövedelmed ismerete nélkül nem lehet erre válaszolni.

De nem biztos, hogy megadják a 4,5 milliót, mert egy Mucsajröcsögei háznál nagy kockázata van a banknak, van, amelyik nem is hitelez, van, amelyik csak az ingatlan értékének 40-50%-áig.

2022. márc. 30. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A hitel összegét az előző éves adóbevallásból állapítják meg és ha jól tudom kell 20% önerő is hozzá. Emellett a bank fogja felbecsülni az ingatlan értékét. Személyi kölcsönnél meg szerintem nem fognak ennyit adni. Ha hitel nélkül nem tudod megoldani, akkor max úgy adnak neked, hogy vagy van kezesed vagy a szüleid házára terhelik rá a hitelt.
2022. márc. 30. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Mielőtt azon gondolkodsz melyik banktól tudnál hitelt felvenni, magad legyél arról előbb meggyőződve, hogy folyamatosan lesz annyi jövedelmed a hitel futamideje alatt, amiből 100 %, hogy képes leszel kiperkálni a törlesztőrészleteket, kezelési költsgeket, egyéb kiadásokat.


Ha magad sem vagy ebben biztos, tegyél le arról, hogy hitelt kérjél bárkitől is.

2022. márc. 30. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!