Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Random ismeretlen havi előfize...

Random ismeretlen havi előfizetésekkel mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Vannak ugye az átlag előfizetések, Netflix, game pass, Patreon, akármi, amiket az oldalukon, felhasználónkban le lehet mondani ha már nem akarjuk fizetni. De nekem van egy-két olyan is, amit nem tudom melyik szolgáltató, miért vonja le és hogyan tudom lemondani. Semmi olyan jel nincsen se az SMSben se a tranzakció adatainál, amiből azonosítani tudnám, melyik weboldalhoz/szolgáltatóhoz köthető a dolog.

A kérdés lényege,


Az ilyenektől hogyan lehet megszabadulni? Ha bemegyek a bankba azonosítani tudják, le tudják mondani ők? Nem tudom pontosan, de megeshet hogy valamelyik kétes gagyi szar 18+ weboldalon voltam figyelmetlen és elég kínos lenne ha bankban azonosítani tudnák és mondanám hogy ezt nem akarom tovább fizetni. Vagy deaktiváljam a kártyám, kérjek újat? Mi a megoldás, volt már hasonló veletek?



2022. márc. 26. 23:44
 1/4 anonim ***** válasza:
0%

En lemondanam a kartyat.

Netflix meg spotify ingyen van ha csinalsz egy crypto.com kartyat...

2022. márc. 27. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Fsms ***** válasza:
100%
Letiltod a kártyádat, és újat kérsz.
2022. márc. 27. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy mondják kérj újat, illetve virtuális bankkártyát használj ilyen célokra, könnyebb cserélni.
2022. márc. 27. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Kártya letiltás és új kártya. Más megoldás nincs.

Nem tudom melyik banknál vagy de ha van a kínálatában virtuális kártya tényleg az lenne a legjobb az ilyen helyzetek kivédésére.

2022. márc. 27. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!