A k&h jobb vagy az otp?

Figyelt kérdés
Most lesz először munkahelyem, és bankkártyát kell csináltatnom. Hol érdemesebb?

2022. márc. 23. 11:59
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Az a jobb, amelyik szamodra kedvezobb felteteleket kinal. Honnan tudjuk, hogy neked melyik ez?
2022. márc. 23. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Kh jó
2022. márc. 23. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
61%

Gondold végig az alábbiakat:

- Milyen gyakran és mekkora összeget fogsz felvenni ATM-ből

- Melyik bank ATM-je van közelebb?

- Melyik bankfiók van közelebb?

- Mennyit akarsz utalni egy hónapban?

- Milyen kártyát szeretnél és mennyit használnád?

- Van-e szükséged valami extra szolgáltatásra?


Ennek függvényében nézd végig a két bank ajánlatait és számold ki, melyikkel jössz ki jobban.



De ha személyes vélemény kell: OTP. 25 éve van náluk számlám, pár apróbb kellemetlenségen kívül sosem volt velük bajom. Ha ügyet kellett intézni, minden rendesen megcsináltak és ha mondtak valamit, az úgy is volt.

Többször volt a 25 év alatt olyan eset, hogy duplán voltak le egy tranzakciót, mindig számomra kedvezően rendezték el.


K&H-nál is volt számlám pár évig. Soha többé. Ott egyik ügyintéző A-t mondott, a másik B-t, aztán a végén egyik sem lett igaz. Háromszor kellett bemennem, hogy végre jól beállítsák a netes kártyát és tudjam is használni. Sokkal kevesebb fiókjuk és ATM-jük van, a webes rendszerük (a régebbi legalábbis, amit használtam) iszonyatosan fapados, a SZÉP kártya felületük még most is az.

Hitelem is volt náluk, ott semmi rugalmasság nem volt bennük. Mikor közöltem, hogy kicsit megszorultam és csak annyit kértem, hogy a fizetési határidőt toljuk el 10 nappal (fizetés utánra), arra se voltak hajlandóak. Szóval részemről én soha többé nem fogok üzletelni a K&H-val.

2022. márc. 23. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szubjektív teljesen, én például még azért igényeltem Erste számlát, mert kiskorú voltam és az OTPnél szülő kellett volna hozzá hogy ott legyen. Mindenben elégedett vagyok vele, egyedül az szól az OTP javára, hogy jóval több ATM van, és ugye csak saját ATMből olcsó pénzt kivenni ha arra van szükség. A K&Hról nem tudok nyilatkozni, de miért csak ez a kettő között vacilálsz amikor rengeteg bank van?
2022. ápr. 21. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!