Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Ha beregisztrálok az új OTP-s...

Ha beregisztrálok az új OTP-s netbanki felületre, a másikat is tudom tovább használni?

Figyelt kérdés
Mármint a régire is ugyanúgy be tudok lépni, használni utaláshoz? Meddig még? AZ meg fog szűnni?

2022. márc. 22. 14:19
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Be tudsz, ameddig meg nem szűnik.
2022. márc. 22. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Az OTP Smartbank (Régi) mobil applikáció elméletileg 2022. március 24.-ig fog működni. Utána a Smartbank applikáció elméletileg megszűnik. De van egy új OTP Bank - nevű aplikáció ahová egy érvényes e-mail címmel akár már ma is tudsz regisztrálni. A régi OTP smartbank használata független az újtól. Tehát amíg meg nem szűnik a régi OTP Smartbank applikáció addig a régi Smartbank is használható az újal eggyütt.
2022. márc. 22. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
#3 A netbankos felületről beszélt, de ne zavarjon.
2022. márc. 22. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
#3 akkor hülyeségről beszélt, mert nincs új netbank
2022. márc. 23. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
60%
#4 De van....
2022. márc. 23. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha már jössz hülyeséget terjeszteni legalább nézz utánna
2022. márc. 23. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Az OTP Direkt netbanki felületén, ahol megadnád az adataidat, jobboldalon olvasható: "Már az új internetbankot használod?

Itt tudsz belépni"

Regisztrálni az új netbanki felületre azt hiszem a régi netbankon belül lehet. Nem én regisztráltam, a feleségem regisztrációját automatikusan megcsinálták az egyik OTP fiókban, mondván, hogy arra lesz szüksége bizonyos értékpapír-tranzakciókhoz. (Bár szerintem csak mindenkit rávesznek akit tudnak ott, hogy regisztráljon át az újra)

2022. márc. 23. 12:41

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!