Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Létezhet hogy a cib banknál...

Létezhet hogy a cib banknál ingyenes bármennyi utalás bármilyen összeggel?

Figyelt kérdés
Haverom ezt állítja ,hogy régen volt valami online számlacsomag amivel ingyen lehetett utalni..oké régebben volt ilyen de ha már nincs, akkor miért nem szüntetik neki meg?
2022. márc. 22. 11:31
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem olyan egyszerű bankszámlákat megszüntetni.

Nekem is ingyenes volt az utalás a Raiffeisennél, még azután is, hogy bejött a tranzakciós adó bármennyit ingyen utalhattam.

Legalább 5 év volt, mire elkezdtek írni, hogy megszűnik a számlacsomag lépjek át önként másba jóváírnak 5000-et.

Kb 1 évvel később szűnt meg teljesen az a csomag.


Nem tudom miért ilyen nehézkes, de ez általános működés a bankoknál.

2022. márc. 22. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
1. Akkor lehet neki nem fogják megszüntetni?
2022. márc. 22. 11:39
 3/5 anonim ***** válasza:

Előbb-utóbb megfogják...

Semmi sem tart örökké.

2022. márc. 22. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem is olyan csomagom van, amit már nem értékesítenek évek óta, senki nem keresett megszüntetéssel
2022. márc. 22. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Vannak ilyen régebbi csomagok, az öcsémnek az Ersténél sikerült ilyet nyitnia pár éve egy kontakton keresztül, de már akkor a bankon belül nem értékesítették. Korlátlan ingyenes készpénzfelvétel is van hozzá.

Nekem a Raiffeisennél van olyan csomag, amivel akárhányszor ingyen utalhatok bármilyen összeget, és nincs számlavezetési díj. Ezt most is értékesítik, de ennek van egyéb feltétele (meg van határozva egy minimális összeg, aminek havonta a bankszámládra kell érkezni, vagy pedig egy minimum összeg, aminek a bankszámládon kell lenni állandóan).

2022. ápr. 3. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!