Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Miért nem tudhatom mennyi...

Miért nem tudhatom mennyi pénzt költöttem,mennyit vontak le tőlem?

Figyelt kérdés
Se a netbankba nem tudom megnézni az egyenlegem,meg hogy mennyit utaltak mennyit vontak le tőlem mert nem működik megfelelően az internet bank,a szép kártyámon lévő összeget sem tudom nyomon követni mert nem enged belépni a rendszer,pedig jó jelszót és jó e-mail címet adok meg.De akkor minek a netbank ha a bankba kell berohangálni hogy tudjam mennyivel nyitottam és mennyivel zártam?

2022. márc. 13. 02:29
A kérdező szavazást indított:
Van netbankom
Nincs netbankom
Nem tartok a bankban pénzt
10 szavazat
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Szerdán bemegyek a bankba és kérni fogom hogy küldjék ki postán minden hónapban a számlaegyenlegem.Nem fogok idegeskedni ezen.
2022. márc. 13. 02:30
 2/11 anonim ***** válasza:
94%

Azért van a netbank, hogy ne kelljen berohangálnod, mivel mindent látnál és tudnál intézni a neten. Hogy ez neked nem megy, az nem az ő hibájuk.


A SZÉP-kártya ugyanez, de azt az OTP oldalán tudod megnézni, nem a netbankodon...

2022. márc. 13. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
92%
Erre van netbank, mindent lehet nyomon követni
2022. márc. 13. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Amikor beírom az e-mail címet és a jelszót és kiírja hogy hibás e-mail vagy jelszó az nem az én hibám.Regisztrálni akartam újra de nem engedett,mivel már regisztráltam a megadott e-mail címmel.De akkor miért nem enged belépni?
2022. márc. 13. 02:54
 5/11 anonim ***** válasza:
96%
Jelszo-emlekezteto...
2022. márc. 13. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
97%

Menj be a bankba és regisztráltSd magad újra.

Valamit elrontottál.

2022. márc. 13. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
82%
Ha te hibás jelszót írsz be, az a te hibád. Nem a netbanké. Biztos van egy olyan pont, "elefelejtettem a jelszót". Rákattintasz, és állítasz be magadnak új jelszót. Ha nem tudod a netbankot használni, az nem a netbank hibája.
2022. márc. 13. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha otp-s vagy, akkor az új alkalmazást próbálod már, ugye? Írták, hogy a régi nem fog működni
2022. márc. 13. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez kb a "nem jó a biciklim, mindig lemegy az útról" esete.
2022. márc. 13. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

"Nem a netbanké. Biztos van egy olyan pont, "elefelejtettem a jelszót"."


7-es, az OTP a netbank belépéshez neten NEM AD új jelszót - ahhoz be kell menni a bankfiókba.

2022. márc. 13. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!