Otp új bankkártya?

Figyelt kérdés

2 hét múlva jár le a bankkártyám.

Automatikusan küldeneknúj bankkártyát? Bedobják a postaládába?

Vagy igényelnem kell?

És ha küldik,akkor általában mikor szokták? Mert kezd stresszelni,hogy 2 hét múlva lejár és sehol semmi.

Bocsi a sok kérdésért,először jár le a kártyám.

23 F



#bank #bankszámla #OTP #Bakkkártya
2022. márc. 5. 11:57
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Automatikusan küldik és ugyan úgy kapod majd meg, mint az előzőt, azaz ha postázták akkor ezt is postázzák, ha fiókban vetted át ezt is ott kell majd, ahol az előzőt.
2022. márc. 5. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Két hét múlva nem járhat le a bankkártyád, minden bankkártya a lejárati hónap utolsó napjáig érvényes
2022. márc. 5. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Március végefele van a lejárat.

És a lejárat előtt mennyivel küldik ki? Nem keleltt volna már?

2022. márc. 5. 12:45
 4/7 anonim ***** válasza:
Ebben a hónapban küldik.
2022. márc. 5. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

“ Március végefele van a lejárat.”

Nem, a márciusi lejáratú kártya nem március vége felé jár le, hanem március 31én éjfélkor, addig még 3,5 hét van.

2022. márc. 5. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem is most jár le márciusban szintén otp-s, pénteken írtak a netbankba, hogy aznap adták fel. Szerintem jövő héten meg fog érkezni neked is.
2022. márc. 5. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem március végefele van a lejárat. A 03/22 nem március 22-ét jelenti, hanem 2022 márciusát. Nekem már kiküldték, mert márciusban járt le. Lehet neked is úton van, vagy kaptál e-mailt/üzenetet.
2022. márc. 5. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!