Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Érdemes még a jövő héten...

Érdemes még a jövő héten USD-ot és EUR-t venni, vagy most már ússzak az árral forintban?

Figyelt kérdés

2022. márc. 5. 10:32
1 2 3 4 5
 11/45 anonim ***** válasza:
32%
9-es te ilyen buta proli vagy?
2022. márc. 5. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/45 anonim ***** válasza:
8as: visszamenőlegesen könnyű megmondani, hogy mi volt. Azt mondd meg, hogy mi lesz!
2022. márc. 5. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/45 anonim ***** válasza:
10%
#12 ugyanaz lesz, mint az elmult par evtizedben. Hosszu tavon a forint romlani fog az eurohoz kepest.
2022. márc. 5. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/45 anonim ***** válasza:
56%
És a dollárhoz képest? Ott azért nagyobb hullámvölgyek voltak.
2022. márc. 5. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/45 anonim ***** válasza:
27%

"Ez csak tippelgetés. Ha bárki tudná a választ, venne és milliomos lenne."


Én tudom, ezzel foglalkozok már két éve, és ebből van a 14. havi fizetésem is, jobb esetben 15-16. havi is!

Mindenki jártas ebben aki valaha foglalkozott valutaváltással.

Volt egy nagyon jó oldal is az Árfolymcentrum [link] csak idén február óta már nem elérhető sajnos, de az archive.org-on keresztül még mindíg lehet adatokat visszanyerni némileg.

Annyi csupán a bökkenő, hogy minimum 5 millió forinttal érdemes csinálni, és nem mindíg kell ragaszkodni a hivatalos papírozós váltáshoz, akkor jobb árfolyamot kapsz!

Igen kell hozzá tökösség, hogy ötmillióval a zsebedben flangálj az utcán, vagy menj be vele egy arab váltóba, dehát ez van...

Jópáran élnek ebből, de még mindíg jobb mint drogfutárnak lenni.


Dollárnál törvényszerű, például hogy haloweenre, karácsonyra mindíg felmegy, és választások előtt is. Szóval lehet hogy 10 hónapot kell várnod arra a háromszázezerre, de garantáltan meglesz!

2022. márc. 5. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/45 anonim ***** válasza:
10%

Én már hagynám. Betettem map pluszba 1 év után majdnem 4 százalék a kamat. Csak akkor érné meg a váltás ha a haboru után 400 Ft alá nem menne az euró. Meglátjuk.

Eurom van ha menni kell akkor van és lakásom is külföldön így csak a cipőmet kell vinni meg a gyerekeket, de nem hiszek nagy problémában. És abban se hogy 400 fölé megy az eur tartósan.

2022. márc. 5. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/45 anonim ***** válasza:
Még ha a háború véget is ér gyorsan, a szankciókkal európa megsz*patta magát. Ez ki fog hatni az eurora. Ami stabilabb lehet az a dollár. Aki most száll be, már nem kaszál olyan sokat, de még így is jobb, mint a forint.
2022. márc. 5. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/45 anonim ***** válasza:
67%

Forintnál bármi jobb lesz, ha végetér az árstopp!

Majd figyeljetek...

Szlovákok, Románok, Osztrákok már mind átjárnak tankolni / felvásárolni.


Szerintem választások utánra komoly válság elé nézünk, tökmindegy ki nyeri, mert nem hiszem, hogy számítottak ekkora "túlterhelésre". Egy hét alatt 150 ezer embernek plusz munkahelyet teremteni stb, azért ez még Houdininek is kihívás lenne...

2022. márc. 5. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/45 anonim ***** válasza:
Egyébként ha meg akarják szivatni az emberek az államot nagyon, akkor most ebben a helyzetben kell eljátszani azt, hogy nem mennek el szavazni, hogy kénytelenek legyenek megismételni! Legyen helye annak a rengeteg lóvénak, ha már közpénz...
2022. márc. 5. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/45 anonim ***** válasza:

Franc tudja. Szerintem minden valamennyire pénzügyileg tudatos ember másfél hete az árfolyamokat nézegeti.

Én most arra tippelek, hogy a háború miatt alulértékeltekké váltak a közép-európai devizák. Tehát ha lemegy a pánik, meg növeszt valamennyi tököt a jegybank (és alapkamatot emel), akkor visszaerősödhet a 350-60 környékére a forint... vagy nem. Mindenesetre mindjárt itt vannak a választások és én nem hiszem el, hogy addig így mernék hagyni az árfolyamot, miközben lenne lehetőségük elmozdítani.

Én most nem kockáztatnám meg azt, hogy az árfolyamcsúcson átváltom minden vagyonomat, de nem látok a jövőbe. Biztosat senki sem fog tudni mondani.


Mindenesetre az tuti, hogy ha lemegy a pánik és rendezettebbé válnak a viszonyok, akkor többet nem fogok ekkora arányban forintban megtakarítani, mint jelenleg.

2022. márc. 5. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!