Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Miért csinálja ezt az OTP?

Miért csinálja ezt az OTP?

Figyelt kérdés
Egy külföldi számlára (szlovák) 6200 ft-t, majd utaltak nekem 2000 forintot. SMS nem jött, jóváírtak kb 10200-ft. A tranzakcióknál látom a megérkezett 20 ezer forintot, azonban még nem vonta le a nemzetközit, de ez nem is baj. A könyvelt összegem azonban a jelenlegi helyes összegem lenne. A kérdésem az lenne, hogy hova tűnt az összeg????? Már levonták előre? Nem csak reggel kéne? ééés még úgy is 4000 ft híja van. Annyiba kerül átutalni? Ha igen, akkor nagyon buta voltam, hogy nem néztem utána...

2022. febr. 28. 20:21
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Megtudni? Eleve te valasztod ki a szamodra legkedvezobbet. A szerzodesen mar rajta van, amit te irsz ala. Mirol beszelsz?
2022. febr. 28. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
10-es te hogy választottál számlacsomagot számlanyitáskor? Mondtad az ügyintézőnek, hogy legyen meglepetés, a szerződést meg aláírtad olvasatlanul? :D
2022. febr. 28. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
10-es, én beléptem a netbankba és rögtön a főoldalon a számlák áttekintésénél a nevem alatt nagy betűkkel ott szerepel a számlacsomagom. Marha bonyolult valóban.
2022. febr. 28. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
50%
20 évvel ezelőtt nyitottam a számlát. Azóta számtalanszor átnevezték a díjcsomagokat, papír kivonat nem jön. Nagy pénzmozgás nincs a számlámon. Ritkán használom csak második bankszámlaként és tartalék kártyaként. Egyszer én is utána akartam nézni valamiért, hogy mennyibe kerül egy adott tranzakció. Röviden összefoglalva nem sikerült.Ha bemennék a bankfiókba, ott valószínű kideríthetném, de annyira nem érdekel.
2022. febr. 28. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Konkretan belepsz a netbankba es ott van kiirva egybol a szamlaszamod alatt.
2022. febr. 28. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

#13 Jó neked.

Nekem ennyi van ott:


Kis Pista

117.....

Forint folyószámla

2022. febr. 28. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Néztem a "számla részletes adatai" menüpont alatt is. Ott sincs semmi infó a díjcsomaggal kapcsolatban.
2022. febr. 28. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!