Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » MÁP + ból hogyan lehet felvenn...

MÁP + ból hogyan lehet felvenni a pénzem, és mennyi idő alatt?

Figyelt kérdés
Bocsi, ha hülye kérdés. Életemben először van állampapírom, megvenni nagyon könnyű volt, de mivel egy darabig nem volt vele tervem, nem tájékozódtam tovább (tudom, hiba volt). Most viszont szeretném mielőbb felvenni. Köszönöm a segítséget.
2022. febr. 28. 11:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Hol vetted?
2022. febr. 28. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Magyar Államkincstárban, fiókban nyitottak nekem számlát, és otthonról alkalmazással a bankszámlámról.
2022. febr. 28. 11:12
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Az új tranzakció menüben van olyan, hogy eladás.

1-2 nap alatt érkezik meg a pénz.

2022. febr. 28. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Bankszámlára? És mennyit von le? Szeptemberben járna le.
2022. febr. 28. 11:18
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Utalásra nem volt le semmit. Díj és tranzakció illetékmentes a kiutalás.

A visszaváltásra fogja levonni a 0,25%-ot, ami minimális összeg.


A bankszámlára nem fog azonnal megérkezni, arra ne számíts, nem azonnali az utalás.

Azt nem tudom igazából, hogy mennyi idő. Lehe,t hogy már aznap megjön, de 1-2 napon belül nekem mindig megjött.

2022. febr. 28. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a segítséget :)
2022. febr. 28. 11:32

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!