Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Mi kell ahhoz, hogy legyen...

Mi kell ahhoz, hogy legyen egy bankkártya olvasóm, és lehessen nálam kártyával fizetni?

Figyelt kérdés

Van egy egyéni vállalkozásom, és szeretném bevezetni a bankkártyás fizetést.


Mennyibe kerül, illetve mi szükséges hozzá?


A terminált nekem kell megvennem?



2022. febr. 20. 17:39
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szolgáltatótól függ, hogy mennyi. Az is, hogy a terminált meg kell-e venni, vagy csak bérelni.
2022. febr. 20. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
79%

Sumup-ot tudom ajánlani, egyszer kell megvásárolni a terminált, okostelefonnal összekapxsolható, általad megadott bankszámlára megy a pénz feldolgozást követően. Ha nem használod nincs dija, minden tranzakcióból azt hiszem 2%ot von le, tehát kiszámítható.

Írj nyugodtan ha kérdésed van!

2022. febr. 20. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek, főleg neked #2


Én is a sumum-ot néztem, a terminálba kell valami sim kártya, vagy internetet kell osztani?

2022. febr. 20. 18:59
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
A sumup terminál bluetooth-on kapcsolódik a telefonodhoz és azon az appon keresztül dolgozik, nem kell bele SIM kártya.
2022. febr. 20. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
64%

Így van nem kell hozzá semmi, de van olyan típus ami 3g-s emlékeim szerint.

Ha gondolod azt hiszem tudok küldeni kedvezményes linket, amivel olcsóbbak a terminálok.

2022. febr. 20. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

#5

Igen, az ez: [link]


Az szuper lenne :)


Ha tudnál küldeni privátban, azt nagyon megköszönném! :)

2022. febr. 20. 20:51

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!