Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Hétvégén lehet pénzt átutalni...

Hétvégén lehet pénzt átutalni az OTP-ben?

Figyelt kérdés
2010. szept. 11. 08:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
ha nyitva van a fiók el fogja utalni neked az ügyintéző...de csak hétfőn kel útjára a pénz ;)
2010. szept. 11. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2010. szept. 11. 08:37
 3/11 anonim ***** válasza:
Hétvégén sajna otp fiók nincsen nyitva, de ha neten utalod a pénzt, addig eljutsz hogy jóváhagyásra vár, és hétfőn automatikusan utalja mikor a bank nyit
2010. szept. 11. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
érdekes, kapásból tudok vagy 10 otp, ami este 6-ig nyitva van ma ;)
2010. szept. 11. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Régen volt olyan lehetőség, hogy OTP-n belül bankkártyák között lehetett átvezetni. Ez hétvégén is azonnal teljesült, nem tudom ez megvan-e még, mert már rég nem vagyok OTP-s.
2010. szept. 11. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Én is kb. annyit :)

Ettől függetlenül a bankon belüli átutalásokon kívül nem indulnak el a pénzek a GIRO rendszerbe, csak a következő banki munkanapon.

Emellett nem a bank nyitásakor indul útjára a pénz, hanem az ÁSZF-ben meghatározottak szerinti időpontban. Ez nem a fióknyitástól függ.

2010. szept. 11. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
az evidens, hogy a giro nem műkszik, de attól még az ügyintéző elintézi a papírmunkát
2010. szept. 11. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Az elektronikus banki rendszerből akkor miért tud azonnal teljesülni egy mobil feltőltés? Pl én CIB banknál vagyok és valszeg a legtöbb mobil szolgáltatónak a számlája nem a cibnél van. akkor az hogy működik? Ás ha valakinek SOS azony nyomban szüksége van a pénzre, amit küldenek? Akkor az szívja meg, hiába belőle él a bank?
2010. szept. 18. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
A mobilfeltöltés kártyás vásárlásnak minősül és kártyával vásárolni természetesen hétvégén is lehet.
2010. szept. 18. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Megbízás neten is leadható, de csak hétfői lesz a teljesítés.
2010. szept. 20. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!