Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Hogyan kell pénzt levenni a...

Hogyan kell pénzt levenni a bankkártyáról? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Bocsánat a hülye kérdésért, de tényleg most kaptam meg az életem első fizuját, és szeretnék levenni pénzt, de nem akarok ott bénázni, szóval nagyjából elmondhatná valaki, hogy mi a folyamat. :D Meg hallottam olyat is, hogy ha nem veszem ki időben a kárytát, akkor letiltják meg ilyenek.
2022. febr. 10. 08:45
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Beteszed a kártyát, kéri a PIN kódot, utána beléptet egy menü képernyőre ahol valamelyik oldalsó gombbal ki kell választani a pénzfelvételt. Rámész, kiválasztod az összeget, esetleg megkérdez hogy adjon-e róla blokkot és ennyi.


"Meg hallottam olyat is, hogy ha nem veszem ki időben a kárytát, akkor letiltják meg ilyenek."


Van egy olyan mehanizmus, hogy ha nem veszed ki a kártyát akkor visszarántja. Ez azért van hogy ha valaki benne felejti a gépbe, akkor illetéktelen ne férhessen hozzá utána. Nem tudom pontosan mennyi idő még visszahúzza, de nyilván nem 3 másodperc.

2022. febr. 10. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Azt is tudnod kell, hogy biztosan van beállítva limit, mennyit vehetsz fel automatából egy nap. Ha egyszerre többet akarnál felvenni, nem adja ki. Viszont vásárolni bármennyiért lehet .
2022. febr. 10. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
van hogy nem ad készpénzt az automata, ne ijedj meg ha elsőre pont sikerül kifognod egy üres ATM-et.
2022. febr. 10. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
26%
Nem mellesleg az ATM-ek nagy része és az összes kártya manapság érintős, azaz nem is kell betenni az ATM-be, csak odaérinteni.
2022. febr. 10. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
88%

"Nem mellesleg az ATM-ek nagy része és az összes kártya manapság érintős, azaz nem is kell betenni az ATM-be, csak odaérinteni."


Én egy vidéki nagyvárosban lakok, életemben nem láttam még ilyen ATM-et.

2022. febr. 10. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
71%

#5: Szintén vidéki megyeszékhely, de itt az összes OTP automata érintős. Nem is a kártyát szoktam használni, hanem a mobilt.

Más bank ATM-jeit nem tudom.

2022. febr. 10. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
#6 Én is megyeszékhelyen élek és eddig csak egy darab érintős ATM-mel találkoztam a városban, de még az az egy is írja, hogy csak a saját bankhoz tartozó bankkártya működik rajta bedugás nélkül, ha másik bank kártyáját használod, ugyanúgy be kell dugni. Mivel az én bankomnak nincs is a városban bankfiókja, ezért mindig be kell dugnom, bármilyen ATM-nél is járok.
2022. febr. 10. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
És még mondják, hogy az OTP a szar bank...
2022. febr. 10. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

"de itt az összes OTP automata érintős."


Budapesten élek, Otp kártyám van, de soha életemben nem találkoztam még érintős atmmel.

2022. febr. 10. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

#9: Akkor figyelmetlen vagy. Ha Debrecenben kb minden OTP ATM ilyen, kizárt, hogy Budapesten nem.


Tessék, ilyen van az OTP ATM-eken:

[link]

2022. febr. 10. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!