Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Igényelhetek folyószámla hitelt?

Igényelhetek folyószámla hitelt?

Figyelt kérdés

Arról lenne szó hogy kb 4 hónapja nem a számlámra kapom a munkabérem hanem kézbe. (Aminek én ellene vagyok de lényegtelen).


Ezért megvonták a folyószámla hitelem is.

Most giszonyt igényt tartanék rá. Nem nagyon tudom kivárni a 3 hónapot.


Kb 1 évre visszamenőleg letöltöttem a NAV oldaláról a jövedelemigazolásomat.


Ez alapján tudom igényelni? Vagy kizárólag számlára érkezett jövedelemkor kapok?


2022. febr. 5. 11:14
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Már pedig ki kell várnod a 3 hónapot.
2022. febr. 5. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Tudomásom szerint folyószámla hitelt csak akkor lehet igényelni, ha számlára érkezik a fizetés/nyugdíj.


Ha nagyon kell a pénz, akkor igényelj egy kis összegű személyi kölcsönt. Töltsd le a munkáltatói igazolást a bank oldaláról és töltesd ki a munkahelyeden. Utána bemész a bankba igényelni. Ha minden ok, akkor 1-2 napon belül kiutalják az összeget.

2022. febr. 5. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy munkáltató átáll a KP-s bérfizetésre, de előtte utalással fizette a bért, ott nagy valószínűséggel gáz van a munkáltatóval. Akkor szoktak ilyet csinálni, ha pl. inkaszó kerül a munkáltató számlájára, vagy pl valamelyik beszállítójuk, vagy a NAV végrehajtást kért rájuk. Az ilyen cégeknél dolgozókat nem hitelezik a bankok. Ha esetleg nem lenne igazam és semmi gond nincs a céggel, KP-s bérre akkor sem fogsz kapni sehol folyószámla hitelkeretet.
2022. febr. 6. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!