Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Miért mondják, hogy nagy az...

Miért mondják, hogy nagy az infláció, mikor tavaly pont ugyanennyi volt egy euro, mint most?

Figyelt kérdés
Ennyi erővel az euro is ugyanúgy inflálódik.
2022. febr. 3. 14:47
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Bacsanat, ha minden tudsz mi a kerdes? Nincs inflacio elvegre az euro ugyanannyi, de megis minden dragul? :)) Megis hogy hivnad ezt konyha nyelven?
2022. febr. 3. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
De van infláció, de nem nagyobb, mint az EU-ban.
2022. febr. 3. 15:31
 13/18 A kérdező kommentje:
Csak itt tavaly nagyon ment a szöveg, h tartsd euroban a pénzed, az annyira nem inflálódik. Ennél még az állampapír is jobb, az hoz évente pár százezer forintot. (nyilván nem a 7% inflációnyit)
2022. febr. 3. 15:33
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Milyen jó, hogy ugyanannyi az Euro -HUF elszámolási árfolyam. Hurrá! Akkor nem számít, hogy a helyi boltban az ugyanolyan mennyiségű ugyanolyan árukért egy éve 4800 Ft-ot fizettem, ma 7500 Ft-ot. Én már hümmögtem, mert nem gondoltam a te összevetésedre.
2022. febr. 3. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Képzeld én a Kauflandban másfélszer annyit fizetek ugyanazért a kajáért, mint tavaly. Vagy ti azt hiszitek, h csak odahaza drágultak a kaják. És még én vagyok szűk látókörű...
2022. febr. 3. 20:40
 16/18 anonim ***** válasza:
84%
Másfélszer többet miután fizetsz a kauflandban?
2022. febr. 3. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

» Vagy ti azt hiszitek, h csak odahaza drágultak a kaják. «

Attól, hogy másutt is nagy az infláció, joggal mondjuk, hogy nagy az infláció.

Ha kapok egy nagy pofont, okkal észrevételezem, hogy kaptam egy nagy pofont akkor is, ha te is kaptál egy nagy, vagy akár nagyobb pofont.

2022. febr. 5. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Ez igaz 17es, de nekem mindig úgy jön le, hogy azt hiszik odahaz, h külföldön semmi se drágul.
2022. febr. 5. 12:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!