Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Hol nyissak bankszámlát ?...

Hol nyissak bankszámlát ? Hogyan vehetem fel a fizetésem banki költségek nélkül a bankszámlámról?

Figyelt kérdés
Kedves GYK Olvasói! Új munkahelyem bankszámlaszámot kér, hogy átutalhassak a fizetésem. Melyik banknak van saját bankkártyája, hogy levehrssem a fizum? Ami nem visa vagy mastercard? Felháborítónak találom, hogy évi díjakat kelljen fizessek, hogy fel vehessem a fizetésemet. Vagy milyen más módok vannak, hogy megkapjam a fizum ingyen? Mit ajánlotok ami bevált? Sajnos készpénzben nem fizetnek ki, pedig adózom belőle.

2022. jan. 24. 21:44
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
100%

20: én elhiszem, hogy ez van - de akkor is állítom, hogy felelőtlenül költekeznek az emberek, önfegyelem nélkül. Nekem több évtizede van kártyám, és egyáltalán nem költök többet, mintha a bukszámból húznám elő a pénzt.

ABszolőt egyetértek, hogy sokkal biztonságosabb.

Amúgy aki úgy érzi, hogy felelőtlenebbül költ, az számtalan app-ot letölthet, és ott vezetheti a költéseit.

Nyilván a pénztárcában/borítékban se naponta számolja át, hogy mennyi maradt....

2022. jan. 26. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!