Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » A felújításra adott 5 millió...

A felújításra adott 5 millió falusi csok hogyan működik?

Figyelt kérdés

Meg kell előlegeznem az 5 milliót felújítanom belőle és utólag kifizetik?

Viszont ha nem jön össze a 3 gyerek amire felveszem akkor hiába én megelőlegezem ők kifizetik nekem megint ki kell fizetnem az allamnak? Ennek így van értelme?


2022. jan. 19. 11:00
 1/1 anonim válasza:

Lehet már késő és nem is mindent tudok, de hátha segít.


A babavárónál részletekben utálják az összeget, előre meg kell csinálni mondjuk 2M forintnyi munkát, azt elszámolni és utána utálják a 2M-t. Szerintem ez itt is így működik.

Megelőlegezett CSOK esetén van egy határidő, amennyi időn belül a 3 gyereknek meg kell születni. Ha ez nem teljesül akkor, csak azután kell visszafizetni a teljes összeget, viszont akkor már kamat is lesz rajta.

2022. márc. 8. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!