Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Mely bank-nál lehet még...

Mely bank-nál lehet még befizetni az OTP-n kívül?

Figyelt kérdés

Mert szeretném tudni mely bankoknál lehet készpénzes befizetést úgy mint az OTP-ben.

Mert most halottam hogy most nagyot esett az OTP az elmúlt évek legnagyobb bukását éli most.És nem szeretnék adósságba esni.



2021. dec. 25. 20:30
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

he? Nem igazán érthető hogy mit szeretnél kérdezni.


Nagyjából bármelyik kereskedelmi banknál ahol nyitsz magadnak bankszámlát. Egyébként " most halottam hogy most nagyot esett az OTP az elmúlt évek legnagyobb bukását éli most" ennek a mondatnak sincs semmi értelme, pláne annak hogy te emiatt kerülnél adósságba.


Szóval meg tudnád fogalmazni mit akarsz kérdezni, úgy hogy értelme is legyen?

2021. dec. 25. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
2004-ben születtél, szerintem még olvasgass a témában kicsit, meg hát fix, hogy nem vagy nagykorú, tehát nincs bankszámlád, ami teljesen a sajátod lenne, úgyhogy ne aggódj, nem fogsz adósságba kerülni..
2021. dec. 25. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Bármelyik kereskedelmi banknál lehet készpénzben befizetni. Még ott is, ahol nincs bankszámlád, mert bárkinek a bankszámlájára tudsz készpénzzel fizetni, nem csak a sajátodra.
2021. dec. 26. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!