Miról kell screenshotot küldenem pontosan? Angolul tudók segítségét kérném.

Figyelt kérdés

A bankszámlámhoz kapcsolódóan kell csatolnom egy screenshotot, de nem tudom, hogy pontosan mit is. OTPs vagyok egyébként. Valaki tudna ebben segíteni részletezve, hogy ez mit is takar? Ha belépek az internetbankba, hova kell kattintani? Tranzakciókról én nem szeretnék screenshotot, az elég személyes. Nem jó az angolom, szóval nem tudom értelmezni. És nem, nem fog kelleni angol a munkához.


Copy of a bank statement or screenshot about the online banking screen with your name visible.


2021. dec. 21. 22:14
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
56%
Nálunk is így kérték, nem kamucég, egy 5000 fős magyar vállalat. Azért hogy el ne írd.
2021. dec. 22. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Ismét tanultam valamit. Egy hülyebiztos megoldás azok ellen akik nem képesek 24 számjegyet hiba nélkül leírni :)))))
2021. dec. 22. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
De milyen kedves cég, hogy magukra vállalják a felelősséget azzal, hogy esetleg ők írják el a számot a screenshotról màsolás közben.
2021. dec. 22. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!