Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Ezeket a penzkuldesi oldalakat...

Ezeket a penzkuldesi oldalakat mihaz szoktak hasznalni ,ha arra kernek ,hogy csak ezzekel kuldjek penzt az megbizhato WorldRemit westernunion.com riamoneytransfer.com ?

Figyelt kérdés
2021. dec. 17. 03:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Átbæszáshoz
2021. dec. 17. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, ha valamiért ezeket kellene használni a rendelt termék

kifizetésére, akkor másik eladót keresnék.

2021. dec. 17. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én használtam már WU-t többször is és olcsóbban kijöttem mint egy nemzetközi utalással. Ráadásul az azonnal elérhető, nincs átfutási idő.


Oroszországba küldtem pénzt, több ezer dollár értékben. Fogadó fél nem rendelkezett semmilyen FinTech megoldással, így más esetben utalni tudtam volna.

2021. dec. 17. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Hintalow ***** válasza:
100%

Ezek az oldalak saját bevallásuk alapján is bizalmi pènzküldèsre valók (barátok, családtagok stb) mert semmilyen vèdelem vagy garancia nincs a pènz indìtása után.

Nem mondható 100 százalèkosan, hogy csak átverèsre használják, de aki ilyenen keresztül akarja, hogy fizess neki netes adásvètelnèl, az 100-ból 99 esetben csaló :)

2021. dec. 17. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!