Ilyenkor mi van?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A múlt héten rendeltem a Nike oldaláról és fizetésként Paypalt adtam meg. Viszont volt valami karbantartás féle a bankomnál vagy valami hasonló és emiatt sikertelen volt az fizetés. Utána kaptam a Paypaltól egy emailt hogy fizetési igényt nyújtottam be a Nike nak x összegben ez akkor kerül levonásra ha feldolgozta a kereskedő. Azóta azonban semmi email sem levonás. Gondoltam újra megpróbálom megrendelni, de attól tartok később levonja még egyszer ezt az összeget. Szerintetek mit csináljak (Nike oldalán csk egy angolul hivható számot találtam)?



2021. dec. 16. 11:53
 1/2 anonim ***** válasza:
Paypallal rendezd, mond le a rendelest avgy sztornozd a tranzakciót utana kezd elolrol
2021. dec. 16. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
A palypalon belül nem látok semmi a rendelésre utaló jelet, ahogy a rendelésről sem kaptam semmi infót, emailt.
2021. dec. 16. 12:29

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!