Rencsii.95 kérdése:

Van pénz, de mégsem?!

Figyelt kérdés

Sziasztok! Párom vett le az atm-ből 10 ezer forintot, bizonylattal együtt. A bizonylaton az állt, hogy van a kártyán még 114 ezer forint. Holott tudtam, hogy csak az a 10 ezer volt rajta :D és sms-t sem kaptam, hogy jött volna utalás. Másnap két automatánál is próbáltuk levenni, de azt írta, hogy nincs rajta egyenleg.

Szerintetek mi lehet a gond? Vagy csak rossz volt az atm?



2021. dec. 16. 08:02
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
57%
10: nem én vagyok a lényeg, hanem hogy nem ismered a körülményeit, de már osztod is, hogy szarul csinálja. Egyébként de, vettem már fel egyszerre 10 ezer forintot a számlámról, amikor épp nem volt nálam kp, és nem tudtam kártyával fizetni. Szerintem ez az égvilágon semmit nem árul el senki anyagi helyzetéről.
2021. dec. 16. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Nem mínuszban értendő az az összeg? Én is lemehetek 200 ezer Ft mínuszba.
2021. dec. 17. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hogy ennyien írtatok. Sajnos nincs netbankom, a bizonylatot kidobtam, de emlékszem, hogy 114536 ft volt rajta :D Igen, tudom, hogy nem a bankkártyán van a pénz, hanem a számlán..

Azért nem elképzelhetetlen ez az összeg, mert lehetséges, hogy valahonnan utaltak. Csak mint mondtam, nem kaptam róla sms-t.

Az utolsó opció, hogy elmegyek a takarékszövetkezetemhez :) de azért köszi mindenkinek!

2021. dec. 17. 10:03
 14/17 A kérdező kommentje:
Én általában mindig leveszem egyben a pénzt, csak annyit hagyok rajta, ami a netes számláimhoz kell, plusz ha esetleg rendelnék valamit, ez volt az a 10 ezer, amit most levett a párom :)
2021. dec. 17. 10:14
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

"Én általában mindig leveszem egyben a pénzt"

Na, az ilyet nem értettem soha.

2021. dec. 17. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Kedves 15-ös válaszoló. Mivel albérletet bankkártyával nem tudok fizetni, ezért igen, leveszem... :D
2021. dec. 17. 15:33
 17/17 anonim ***** válasza:
#16: Ja, akkor te is egy szerencsétlen főbérlőt fogtál ki, mint én a garázsnál? A fickó nem bízik a bankokban mert látott már bankot csődbe menni, ezért nem tudom neki utalni a bérleti díjat, hanem muszáj vagyok mindig készpénzzel bajlódni.
2021. dec. 17. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!