Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Mennyit fektetnél be 10%...

Treafóház kérdése:

Mennyit fektetnél be 10% biztos hozamú befektetésbe?

Figyelt kérdés
2021. nov. 29. 11:06
 231/234 anonim ***** válasza:
230. Ahhahahahahahahahaha 👍😂
2021. dec. 1. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 232/234 A kérdező kommentje:
Itt a csillag jelentése az hogy maximum 50 000 forint értékben lehet ezzel vásárolni. És hiába veszel belőle Penny ajándékkártyát arra az eredeti összeg kerül fel. Technikai akadályok miatt ez így nem érvényesíthető. Egy 50 ezer forintos vásárlást azonban csinalhatsz vele úgy hogy 45 ezer forintot fizetsz csak. Volt ilyen de egyszerre csak 8000 forint értékben vásároltam vele viszont azzal a korábbi Penny kártyával fizettem amiből már vissza kaptam tíz százalékot. Így ez összesen 19% kedvezmény volt. (a kilencven százalékból lejött annak a 10%-a ami ugye csak 9%)
2021. dec. 1. 22:05
 233/234 A kérdező kommentje:
* volt ilyenem
2021. dec. 1. 22:09
 234/234 A kérdező kommentje:
Fura volt ma is vásároltam a Pennyben s nagyon nézte a pénztáros az egyenleget. Lehet leadták neki a drótot hogy figyelje a negyedmillios kártyát. De nem azzal vásároltam.
2021. dec. 2. 19:05

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!