Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Igaz, hogy legtöbb bank nem...

Igaz, hogy legtöbb bank nem ad hitelt 25èv alatt? Próbáltam venni hitelre telefont még szeptemberben megfelelő a fizetés is hozzá de elutasították! Nem szerepelek negatív listán

Figyelt kérdés
2021. nov. 22. 23:29
 1/8 A kérdező kommentje:
Nincsen semmi tulajdonoban ez gond lehet legtöbb banknál?
2021. nov. 22. 23:30
 2/8 A kérdező kommentje:
Nincsen semmi tulajdonomban
2021. nov. 22. 23:31
 3/8 anonim ***** válasza:
57%

Lehet hogy áruhitelnél valami miatt túl kockázatosnak ítél a bank.


Bankszámlád van ? Bemész a számlavezető bankodhoz és ott pontosan megmondják hogy mi a helyzet. Ha adnak milyen feltételekkel ha nem akkor miért nem. Egy telefon nem egy egetrengető összeg.

2021. nov. 22. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Van bankszámlam!
2021. nov. 22. 23:42
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Telefont én se tudnék venni, hiába van rendszeres normális fizetésem, meg 5 éves munkahelyem. Nincs közüzemi számla a nevemen, amit rendszeresen fizetek, vagy olyan kiadásom, ezért nem adnak hitelt. Kérdeztem, hogy ha a leendő számlámat rendszeresen fizetem az nem elég? Hát nem....
2021. nov. 23. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
80%
Egyik volt munkatársamnak azért nem adtak először áruhitelt, mert nem volt előfizetéses mobilszáma.
2021. nov. 23. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
43%
Akkor add lejjebb és vegyél olyan telefont, amihez nem kell hitel (még jobban is jársz, mert nem szoksz hozzá, hogy ilyen apróságok miatt hitelt vegyél fel, csak hogy legyen rögtön egy jobbféle, mint amit megengedhetsz magadnak)
2021. nov. 23. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
36%
Ha jól keresel, minek van szükséged áruhitelre? Ha 3 hónap alatt nem tudsz kényelmesen megvenni egy telót, akkor ad1: nincs rá szükséged, ad2: nem keresel jól, és először a pénzügyi helyzeted kéne helyre rakni.
2021. nov. 23. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!