Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Feltudok így venni lakáshitelt?

Feltudok így venni lakáshitelt?

Figyelt kérdés
Megvárom míg a próbaidő lejár a munkahelyemen, felveszem a hitelt ès munkahelyet váltok.

#Hitel, munka,állás
2021. nov. 17. 23:48
 1/9 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem nem, mert tobb honap kell azonos munkahelyen, legalabb 3-4 honap, de lehet, hogy tobb.
2021. nov. 18. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
a próbaidő a mostani munkahelyemen 4 hónap, ezt megvárnám, majd utána munkahelyet váltanék családi okok végett egy másik városban, ami közelebb van a szüleimhez.
2021. nov. 18. 06:11
 3/9 anonim ***** válasza:
81%
Megteheted. Amíg fizeted a hitelt, a bankot nem érdekli.
2021. nov. 18. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
75%
3-asnak van igaza. Amíg tart a hitelfelvétel, addig nem válthatsz. De utána azonnal lehet.
2021. nov. 18. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 xswerdy ***** válasza:
81%
egyrészt nem biztos, hogy elég a banknak, hogy a próbaidőd lejárt, lehet, hogy fél éves munkaviszonyt várnak el az adott munkahelyen. Másrészt a munkáltatói jövedelemigazoláson kipipálják, hogy nem állsz felmondás alatt, de a hitelbírálat során lehet, hogy még egyeztetnek a munkáltatóval, és ha kiderül, hogy ez a kitétel már nem igaz, akkor nem kapod meg a hitelt. Ha már felvetted a hitelt, akkor semmi probléma a munkahely váltással.
2021. nov. 18. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Csak az a lényeg, hogy várd meg a hitel folyósítását. Utána felmondhatsz.

Én tavaly szeptemberben vettem fel hitelt, októberben felmondtam. Nincs gond a hitellel.

2021. nov. 18. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Bírom a válaszokat, a kérdés nyilván arra vonatkozott, hogy miután megkapja a hitelt felmondhat e. Az hogy megkapja e vagy sem az most itt lényegtelen.
2021. nov. 19. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
15 éve mikor felvettem másfél millát, a kutyát nem érdekete van e állásom!jelzálogot tettek a megvásárolni kivánt ingatlanra és kész!
2021. dec. 15. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
#8: Azóta van JTM is és jövedelemigazolás nélkül NEM lehet hitelt felvenni.
2021. dec. 15. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!