Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Sparkasse netbank működèse?

Sparkasse netbank működèse?

Figyelt kérdés

Sziasztok, 2 hónapja èlek kint Nèmetországban, elintèztèk nekem a bankkártyát, Sparkesse banknál nyítottunk számlát, már megjött a kártya, a pinkód, ès elvileg a netbankos papír is( XTENSE), de nem tudok eligazodni rajta, nem beszèlem a nyelvet ès az aki segített számlát nyítni, ő más banknál van, tehát a lènyeg hogy nem tud senki segíteni abban hogyan tudnám használni a netbankomat, már megjött a fizetèsem is elvileg, tehát letöltöttem a play áruházból az XTENSE applikációt, mert hogy azt mondták hogy elvileg ez maga a netbank, meg is csináltam mindent, bejelentkezès,stb.. de ez az applikáció olyan mint ha nem is netbank lenne, nem is vagyok benne biztos hogy ez lenne a rendes netbank, sem az egyenlegem, utalás,tranzakciók,stb..semmit nem jelez ki, letöltöttem egy másik sparkasse applikációt az áruházból, de azon sem igazán sikerül eligazodnom...

Tudnátok segíteni hogyan fèrek hozzá az egyenlegemhez/netbankomhoz?

Köszönöm a tanácsokat!



2021. nov. 13. 14:27
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!