Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Az miárt van hogy Bankkártyán...

Az miárt van hogy Bankkártyán a pénz kevesebb lett?

Figyelt kérdés

egyedül a tippmixpro meg bwin oldalra tettem egy kissebb összeget és 20ezer volt rajta pontosan nem tulsok a változas de akkoris fura


ennyi van rajta most 19.961ft 39ft vett le valamiért



2021. nov. 1. 23:54
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Megnézed az internet bankban a folyószámla tételeket és máris kiderül.
2021. nov. 1. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

most jutott az eszembe hogy megnézem ot is és ugy tűnik hogy amit feltettem a BWin oldalra a 3050ft a minimum amit fellehet tenni abbol volt hogy valahogy többett vettle 100ft vagy kevesebbet úgyhiszem hogy átváltásnál lett több az összeg nade amikor feltettem akkor még néhány napig ugyanugy 20K volt rajta most hirtelent vette le csak ugy


Közleménynél igy irja

8,570EUR 365,0500

2021. nov. 2. 00:17
 3/4 anonim ***** válasza:
83%

1) bankkártyán nincs pénz, csak a bankszámlán

2) a kártyás vásárláskor nem vonják le az összeget, csak zárolják

3) ha forint számlád van és dollárban érkezik a zárolás, a zároláskori árfolyamon zárol, viszont a terhelést (ami akár 10 nappal később is lehet) a terheléskori árfolyammal teszik meg

4) a dollár forinthoz viszonyított árfolyama változik

2021. nov. 2. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Honapfordulo van, elso munkanappal. Ez valami banki koltseg lesz.
2021. nov. 2. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!