Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Ez az elírás mennyire nagy baj?

Ez az elírás mennyire nagy baj?

Figyelt kérdés

Voltam ma OTP bankban SZÉP kártyát igényelni, de az email címem elírták, pontosítva csak a gmail részt írták félre (gmail helyett gamil-ra).


Ez mennyire nagy baj? Nem tudom email-re szoktak -e küldeni üzenetet, de inkább bemegyek ez ügyben jövőhét pénteken, mert mégis csak egy elírás és most ezen problémázok... :D


Elnézést, ha hülye a kérdés.


2021. okt. 29. 11:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Pl. az online rendszerbe való belépéshez küldenek emailben kódot, szóval anélkül nem fogsz tudni belépni.
2021. okt. 29. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Igen, igaz.

Köszönöm a válaszod!

Akkor mielőbb megpróbálom elintézni ezt.

2021. okt. 29. 12:01
 3/4 anonim ***** válasza:
Egyebkent gyorsan rájönnek, hogy hiba, és gmail-végződésre küldik. De menj be, az a tuti.
2021. okt. 29. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Voltam bankban pénteken, ott azt mondta az ügyintéző, hogy majd ha megjön a kártyám, akkor hívjam fel a telefonszámot, ami rajta van.

Aktiváltam a kártyám, felhívtam a telefonszámot mielőtt regisztráltam a megadott oldalon és mondta az ügyfélszolgálatos nő, hogy azaz email cím, amit megadok regisztrációkor felülírja azt, ami a szerződésben szerepel :D

2021. nov. 9. 20:05

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!