Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Hitelkártya KHR Babaváro ?

Hitelkártya KHR Babaváro ?

Figyelt kérdés

Van egy hitelkártyám amit soha nem használtam nincs aktiválva teljesen kivan törlesztve még egy kicsi plusz is van rajta..

Viszont babaváró igénylése közben vissza utasított minket a rendszer..elméletileg ez miatt

Most benyujtottam kérvényt a hitelkártya megszüntetésére és a KHR rendszerből való törlésre...

A KHR rendszerből mennyi idő amíg törlik hitelkártyát?


2021. okt. 28. 18:32
 1/6 anonim ***** válasza:

Gyanus h nem csak ez miatt... Nekem is van, es semmi gond nem volt.

Milyen banknal, milyen osszeget, milyen tavon, milyen fizetessel?

2021. okt. 28. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Otp banknál szerettük volna felvenni... a feleségemnek soha semmiféle tartozása hitele nem volt... nekem.volt egy hitelkeretem amit már megszüntettem... és ez a hitelkártya volt amire már nem is emlékeztem mert nemis használtam ez talán 230 240 ezer ft volt... es a Cetelemnél volt ez a hitelkártya
2021. okt. 28. 18:42
 3/6 anonim ***** válasza:

Rontja az esélyeidet. Én is emiatt szüntettem meg és törlesztettem ki a cetelem áruhitelemet (és mondtam le a hitelkártyát amit szintén nem aktiváltam).

Ilyenjir a bankok mindig úgy számolnak mintha teljesen lenulláztad volna a hitelkártyát, és annak a havi fizetendő minimum díját számolják.


400e Ftos hitelkeretnél pl asszem 20e Ft körül. Mintha lenne egy akkora hitelem.

Egyébként nekem is volt másik hitelkártyám, azt nem mondtuk le és nem volt gond.

2021. okt. 28. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Értem köszi a válaszokat.. az érdekelne még hogy mennyi idő az amíg a KHR rendszerből törlik
2021. okt. 29. 01:04
 5/6 anonim ***** válasza:
Sajnos a Hitelkártya lezárás a leghosszabb, lehet akár 2 hónap is, de minimum 45 nap, mire eltűnik a KHR-ből. Ha nagy a hitelkeret, akkor valóban bezavarhat egy hiteligénylésnél, főleg ha a jövedelem viszont alacsony. Lehet érdemes lenne másik bankot választani majd a Babaváróhoz, ahol lazábbak a feltételek, mint az OTP-ben.
2021. okt. 29. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekünk KH-ban elfogadták a cetelem levelét is amiben megírták, hogy megszűntetik.

Nekünk sürgős volt a sztori mert a gyerek szüetése előtt akartuk indítani. Megjegyzem, júli 4-én született, tehát a termék indítása után 4 nappal. Előtte épp sikerült mindent rendesen elintézni.

2021. okt. 29. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!