Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » K&H banknál mi az a demo verzió?

K&H banknál mi az a demo verzió?

Figyelt kérdés
Elolvastam a tájékoztatót de nem nagyon értem így sem. Van K&H netbankom és átléptem egy bizonyos demo verzióra. Kamu nevek kamu számokkal vannak megadva. Hülye kérdés tudom, de ennek mi az értelme vagy haszna?
2021. okt. 26. 10:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Valóban hülye kérdés... Értelmezd a demó szó jelentését és rájössz
2021. okt. 26. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem a demo szó jelentése a lényeg de te ezt is megragadtad. Maga a funkció hogy ilyenbe bele lehet lépni, ennek az értelmét keresem.
2021. okt. 26. 11:24
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha nem érted akkor bizony nálad vannak gondnok.
2021. okt. 26. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
*gondok
2021. okt. 26. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Hintalow ***** válasza:

Az a cèlja, hogy anèlkül tudd kipróbálni az adott netbankot, hogy számlát nyitnál náluk.

De annó amikor banki callcenterben dolgoztam, ott is nagyon jól jött, hogy volt a honlapon demo netbank, sokkal jobb volt az alapján navigálni az emberek, mintha a sajátomba kellett volna napi 50x ki-be lèpni

2021. okt. 26. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ahha így már világos a képlet, nekem annyira feleslegesnek tűnt de így mindent értek. Köszönöm kedves utolsó.
2021. okt. 26. 12:36

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!