Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Babaváró hitelt megadják, ha...

Babaváró hitelt megadják, ha 1-2 havonta 1500ft-ert szoktam lottót venni?

Figyelt kérdés
OTP-nél szeretnénk felvenni, én otp-s vagyok. Tudom, hogy a szerencsejátékot nem szeretik, de ilyen minimális mennyiség lehet probléma?
2021. okt. 23. 21:20
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy probléma ennyi.
2021. okt. 23. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Heti 1500 forint sem lenne gond… Ezek nem tételek. Ha havi 50 ezret elköltesz a szerencsejáték honlapján arra lehet felfigyelnek. De ha ez zavar, vedd készpénzért.
2021. okt. 23. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!


Babavárós fb csoportban olvastam és kicsit megijedtem, hogy ez miatt el lehet bukni

2021. okt. 24. 08:43
 4/4 anonim ***** válasza:
Önmagában ez nem probléma. Tény hogy hitelfelvételnél fekete pont, ha valaki szerencsejátékra költ, bármilyen összegben. De ennyitől elutasítan ibiztos nem fognak. Aki emiatt nem kapottt hitelt, az valószínűleg egyébként is nagyon a határon mozgott.
2021. okt. 24. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!