Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Bet365 kifizetés valaki tud...

Bet365 kifizetés valaki tud segíteni?

Figyelt kérdés
Egy olyan gondom lenne bankkártyával fizettem be sajáttal, de nem tudom ki kérni csak utalással. Meg kellene adjak minden féle adatot iban stb. Nem találom ezeket a otp smart bankban. Nem lehet kérni simán mastercardos fizetést? Azzal fizettem is be. Köszi előre is.

2021. okt. 23. 18:35
 1/4 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom, hogy bankkártyára nem létezik kifizetés, arra nem lehet utalni, nem csak fogadóirodából, hanem úgy egyáltalán.

Van chargeback, mikor tévesen vesznek le pénzt és visszaküldik, de én még sehol nem láttam olyat, hogy bankkártyára utalnának pénzt.

2021. okt. 23. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

[link]

Ide beírod a számlaszámod és megkapod, mi az IBAN szám. Más nagyon komplikált dolgot nem kérhetnek.

2021. okt. 23. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Qes teved, termeszetesen van kifizetes bankkartyara, pl Visara mukodik is a beten is.


Mastercardra is van ahol mar lehet, de magyaroknak meg nem elerheto.


Ebben az esetben mindenkepp bankszámlára kell utalnod, ahogy a kettes irta van a neten iban kalkulator, abba beirod a 117tel kezdod bsankszamlaszamod es kiadja az ibanod.. kell meg a swift kod, ami OTPVHUHB

2021. okt. 27. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek ment a pozitív jel. Végül összejött;)
2021. okt. 28. 20:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!