Word bankkal tapasztalat?

Figyelt kérdés

Egy jó ismerősöm onann akar hitelt felvenni és nem szeretném ha bajba kerülne.

Nekem fura hogy egy külföldi bank biztosítana hitelt. Alig vannak feltételek az itthoni bankokhoz képest.


2021. okt. 5. 19:04
 1/9 anonim ***** válasza:
Ugynevezett 'Nigerian scam', mas neven 'advance fee fraud'. Keressen ra ezekre a szavakra es gyorsan rajon miert nem szabad az allitolagos 'World Bank'-tol hitelt felvenni.
2021. okt. 5. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi meg mutatom neki, de ő nem kapott semmilyen emailt hanem a googlen kutatkodott milyen lehetőségei vannak hitel terén ott találta ezt az oldalt ahol hitelt lehet igényelni.
2021. okt. 5. 19:29
 3/9 anonim ***** válasza:
Oke, kezdjuk elolrol: atveres, nem valos, le fogjak huzni penzzel. Sok penzzel.
2021. okt. 5. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszi mondtam neki azt mondta ő nem fizet majd ha pénzt kérnek tőle akkor hadja.
2021. okt. 5. 19:58
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha a legjobb barátodat Argentínának, Indiai Pénzügyminisztériumnak vagy legalább Magyar Fejlesztési Banknak hívják akkor minden esélye megvan arra, hogy a Világbanktól vegyen fel hitelt.
2021. okt. 5. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Hát épp ez az hogy elég rosszul áll anyagilag igy annyira hiszékeny bízik bennehogy egyenesbe jöhet. Azért is irtam ki ezt a kérdést hogy megtudjam neki mutatni a válaszokat. Mert én hiába beszélek neki hogy tuti valami árverés.
2021. okt. 5. 20:19
 7/9 anonim ***** válasza:
Aki hülye hagyni kell a saját dugájába dőlni.
2021. okt. 5. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Hintalow ***** válasza:

Fentebb már leìrták, csak kicsit szarkasztikusan: a world bank világbankot jelent, valóban lètezik ilyen intèzmèny, csak èppen országoknak nyújt hitelt, nem pedig Balogh József közmunkásnak Tóthkomlósfaluról.

Ez egy sima átverès.

2021. okt. 6. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Már rá jött, irták neki hogy nyitottak neki egy számlát azon rajt van a pénz de küldjön 100 ezer ft- ot hogy magyar számlára lehessen tenni.
2021. okt. 7. 04:29

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!