Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Elküldtem az árut, de a...

Elküldtem az árut, de a vásárló nem küldte el a pénzt?!

Figyelt kérdés
Meghirdettem az egyik cipőmet eladásra (18 000ft). Írt egy csajszi, hogy ő szeretné, át is utalja a pénzt. Mondom okés, elég ha elküldi a mobil bankos alkalmazásból, hogy elküldte. Másnap fel is adtam a csomagot. Ő már meg is kapta a csomagot (jelzi az applikáció, hogy átvette), de nekem a pénzem még mindig nem jött meg. Arra gondolok, hogy lehet lefotózta nekem, hogy megtörtént a tranzakció, utána pedig egyből törölte. Ilyen esetben mit tudok tenni? Tudom a nevét is, címét is, azt is hogy milyen bankba van a számlája. Ha kinyomtatom a beszélgetésünket, és azt, hogy elküldtem neki a csomagot, foglalkozhat vele az ő bankja? Ahol számlája van? Vagy ezzel esetleg a rendőrség fog?

2021. okt. 3. 16:22
 1/5 anonim ***** válasza:
90%
A forint átutalások azonnal megtörténnek már 0-24, hétvégén is. Szóval ez nekem gyanús.
2021. okt. 3. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
45%
Kivéve ha nem azonnali utalással utalta.
2021. okt. 3. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Próbáltam az egyik számlámról a másikra küldeni, 2 különböző bank, és utána egyből én is tudtam volna törölni a tranzakciót
2021. okt. 3. 17:03
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

banknak semmi köze a csomaghoz, meg hogy fizet vagy sem.


Rendőrségen tehetsz feljelentést, de a pénzedre búcsút mondhatsz, ki hozzák, hogy a "nyomozás nem vezetett eredményre ezért megszüntetik"

2021. okt. 3. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Szipiszopo, ennel az osszegnel a rendorseg tudod mit csinal?

Te bejelented, ok leteszik az aktat az asztalra, elmennek kavezni, utana ebedelni, ebed utan az aktat at teszik a megorzobe. 1 het mulve felhivnak hogy sajnos nem tudtak mit csinalni, es a megorzobol a kukaba teszik

2021. okt. 3. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!