Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Milyen előnyei vannak egy...

Milyen előnyei vannak egy prémium kártyának? 🤔

Figyelt kérdés

Felmerult arany kártya kivaltas lehetősége, de miért jó ez nekem, amikor már szinte mindent online vagy telefonnal végzek?

A fizikális kártyámat nem is hordom magammal...



2021. szept. 21. 17:34
 1/7 anonim ***** válasza:
77%
Most mi találjuk ki, hogy a te bankod, amelyikről azt sem tudjuk hogy melyik, milyen kedvezményeket ad a prémium hitelkártyájához???
2021. szept. 21. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Nincs én bankom. Több bankban van számlám.

Az egyik keresett meg egy ajánlattal, de nem látom, mitől érné meg nekem...

2021. szept. 21. 18:08
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem jar hozza asszisztencia ingyen.
2021. szept. 21. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Fsms ***** válasza:
100%
Sok extra szolgáltatást kapsz, de magasak a költségei is. Nekem nem érte meg. Arra nézz rá, hogy mennyire tudod valójában kihasználni, és ez hogyan aránylik a költségekhez.
2021. szept. 21. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Az egy dolog hogy mindent a neten vagy telefonnal intézel, de a prémium kártya szolgáltatásai (bár a neve megtévesztő lehet) nem korlátozódnak kizárólag a fizikai kártya használatára. De ha valóban több banknál vezetnél számlát, és eljutnál arra a szintre hogy prémium kártyát akarnak ajánlani neked, nem pedig egy álmodozó ovodás troll lennél, akkor te is tisztában lennél ezzel. És nem kérdeznél ekkora baromságot, hanem simán elolvasnád az adott bank adott konstrukcióra vonatkozó leírását.
2021. szept. 21. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha nem látod, hogy mitől érné meg neked, akkor nem éri meg neked. Ez ennyire egyszerű.
2021. szept. 22. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Én is így látom.. 😃
2021. szept. 22. 09:32

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!