Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Eddig tudtam paypalről saját...

Eddig tudtam paypalről saját számlára utalni, most miért nem engedni?

Figyelt kérdés
Tud esetleg nekem valaki abban segíteni lépésről lépésre mit kell tennem hogy a saját igazolt bankszámlámra ami társítva van a paypallal miért nem tudok 2 hónapja semmit átutalni ? Már kezdek ideges lenni , eddig vártam hátha csak pl 1 hónapban 1x enged utalni de már az bőven eltelt és 5 ft ot sem enged ,pedig van rajta elég sok pénz .(legalábbis nekem sok és nagy szükségem lenne rá) Köszönöm szépen
2021. szept. 18. 09:40
 1/8 anonim ***** válasza:
Pontosan, mert mi bele látunk a PayPal rendszerébe.... A supportnak írj
2021. szept. 18. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Valamit kiír, hogy miért nem engedi?
2021. szept. 18. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Igen azt hogy a megadott összeg túl magas :( Gondolom a limitet kellene emelnem de nem tudom hogy ? nincs ilyen menüpont. Hiába keresek rá a gogleban amiket leír és megmutat hová kattints olyat én nem is találok
2021. szept. 18. 11:28
 4/8 anonim ***** válasza:
Ezért kéne a supportnak írni talán....
2021. szept. 18. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
4 es! Írtam már nekik! Értelmezhetetlen választ adtak.(növeljem a limitet de hogy hogyan azt nem ) erre a paypal számlára csak rákényszerültem mert csak paypalra tudnak utalni egy helyről így muszáj volt megnyitnom ezt a számlát. Érdekes mert a megnyitás könnyen ment de azután bármilyen kérdésem van olyan választ adnak ami értelmezhetetlen számomra .Mi a fenéért nem tudják egyértelműen megírni hogy mire kattintsak? és senki nem tudja bárhol kérdezem.
2021. szept. 18. 11:59
 6/8 anonim ***** válasza:
Kérdezni kell tőlük tovább amíg értelmes supportost nem kapsz, ennyi, csak ők tudják megmondani. Vagy ott a telefonszámuk, hívd fel őket
2021. szept. 18. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
magyarul beszélnek az ügyfélszolgálaton?
2021. szept. 18. 15:17
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem, csak angolul
2021. szept. 18. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!