Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » OTP webkártyát szeretnék, ezt...

Máté_29 kérdése:

OTP webkártyát szeretnék, ezt igényelni lehet a bankban, vagy pedig alapból jár a standard számlámhoz?

Figyelt kérdés

2021. szept. 5. 17:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Külön kell igényelni.
2021. szept. 5. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lehet a netbankban is igényelni
2021. szept. 5. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Külön kell igényelni, de szerintem felesleges. Az egyszeri fizetéseknél kötelező a kétlépcsős azonosítás. Az ismétlődő fizetésekhez pedig Revolutot használok.
2021. szept. 5. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
3# Az OTPnél most ingyenes úgy láttam az éves kártyadíj, de alap esetben is kb 1200 ft. És csak MO-ra meg talán az únión belül érvényes a kétlépcsős azonosítás online fizetésnél. Egyszerűbb ez mint revolut számlát csináltatni, ahol amúgy a kártyát sem ingyen postázzák.
2021. szept. 5. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Igényelj! Megéri.


Pár éve csak személyesen ment. Nem tudom most hogy van.

Ha csak egy mód van igényelj mert nagyon jó dolog.

2021. szept. 5. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!