Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Személyi hitel lehet önerő a...

Személyi hitel lehet önerő a lakáshitel felvételénél?

Figyelt kérdés

#személyi, lakáshitel, hitel
2021. szept. 5. 10:59
 1/7 anonim ***** válasza:
Csak ha eltelik kb 3 hónap.
2021. szept. 5. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Tehát felveszek 3,5 millió személyi hitelt, várok kb. 3 hónapot és igényelhetek 15 millió lakáshitelt?
2021. szept. 5. 11:32
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Hogyne, csak kapni nem fogsz
2021. szept. 5. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
miért??
2021. szept. 5. 12:14
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Mert megnézik a khr-t, hogy van-e már hiteled
2021. szept. 5. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
62%

Utolsó azért nem teljesen igaz. Vehetsz fel személyi hitelt. A 3 hónapot nem tudom ki honnan vette, mire hivatkozva, szerintem hülyeség.


Utána ha újabb hitelt igényelsz, akkor nézni fogják van e már másik hiteled és mennyi a havi törlesztőd, mennyi a jövedelmed. Ha elbírja a jövedelmed a plusz hiteltörlesztőt, akkor van rá esély.

Mindenesetre minden hitel hátrányként jelentkezik ha egy újabbat szeretnél felvenni.

2021. szept. 5. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
81%
Első vagyok. Pénzügyi tanácsadótól vettem ezt, hogy várni kell, ugyanis a bankok nem fogadják el a személyi kölcsönt önerőnek. Tehát ha a felvétel után bemész, hogy lakáshitelt vegyél fel, sejthetik, hogy a személyi kölcsönt miért vetted fel. Arra kell figyelni, hogy a fizudnak az 50%-a lehet hitellel leterhelve havi szinten.
2021. szept. 5. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!