Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Egy közel 17 millió ft-os...

Egy közel 17 millió ft-os lakáshitelnél mennyi önerő szükséges?

Figyelt kérdés
Cib bank és a raiffeisen bank esetében érdekelne

#lakás, hitel, cib, raiffeisen, hitel
2021. szept. 4. 19:35
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Az meg messze van a milliostol de a kislakasok jobban mennek! Arrol nem beszelve sokak altal kedvelt es regrol is egy szep, kellemes teruletrol van szo. 🙂

A kozos udvaros csaladi hazas sorhazak nem mennek de a tarsashazi panel es csusztatott zsalusokat viszik. 3 hete vittek el a szinten egy rosszabb allapotu lakast 1M / 1 m^2 aron. Elvittek! A tarsashaz jo, csak ekkora lakasok vannak itt. A lakas fogalma is letezo, mert 12 negyzetmeteres szoba megvan ami szukseges.

Ja es kerdezo, en orulok annak, hogy maxi hitel nelkul vagtam bele 28 evesen. Nincs gyomorgorcsom, fizetem, van biztositasom, fizetesem kevesebb, mint 30%-a a torleszto igy elni is tudok picit. 🙂

2021. szept. 5. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Igen, vannak még hülyék.
2021. szept. 5. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Sajnalom kedves #12-es, hogy neked ez nem jott ossze. En minden lehetoseget megragadtam, hogy vasaroljak egy jo lakast Budapesten, remek tomegkozlekedesi lehetosegekkel, kulonben is kenyelmetlenul ereztem volna mar magam egy 1,5 szobasban ahol ugyan ugy csak a fel szobat hasznaltam volna ki, itt viszont mindent is kihasznalok, amolyan tiny house koncepcio(nezz utana mik ezek).

De gondolom a takaritas nagyobb teruletre heti/2 heti szinten is csinalod. 10 evet laktam egyutt emberekkel, iszonyatosan keves olyan van aki igenyes a haztartasara es nem hagyja lerohadni.

2021. szept. 5. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
42%
13: csak a nappalim kétszer akkora, mint a te egész lakásod. Szintén Kispesten amúgy. Szóval de, nekem sikerült. És nem, nem örököltem egy fillért sem. Szóval de, nekem összejött. Nem irigységbő gondolom, hogy 18 nm legfeljebb egy indokolatlanul tágas hálószoba.
2021. szept. 5. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

Oke, legyen 2x akkora de 1 emberre aki amugy sem szereti annyira a nagyon nagy tarsasagot boven eleg. Eesetleg kiindulasra a hihetetlen arak mellett kevesbe lehet bukni, mint egy ketszere ekkora vagy 3x ekkora lakason ahol bejohet meg a jovoben az areses(pl a panel nem er annyit amennyit most)

Ha meg itteni lakos vagy akkor nem kell bemutatnom a Templom teret ahol van 1 tarsashaz es csak ekkora lakasok vannak(regen katonaknak epult, amolyan luxusabb koli, hogy 1 lakas 1 szoba, konyha l, furdowc). Zoldovezet, kb pont a 19. kerulet kozepe.

En attol meg buszke vagyok, hogy hitelre de megvettem es nagyon minimalis segitseget vettem igenybe amit jovore torlesztek is.

Plusz egy 8. keruletnel jobb hely. ^^’

2021. szept. 5. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Azért a 20% általában elég még megyeszékhelyen és megyei jogú városban is. De kalkulálj a vásárlással járó egyéb, jelentős kiadásokkal is. Egyébként meg a banki ügyintéző előbb és pontosabban megmondja, hogy az adott pénzintézetben mennyi az elvárt önerő minimum, mint itt bárki.
2021. szept. 6. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!