Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » 2021 Diákhitel folyósítás?...

2021 Diákhitel folyósítás? Többi lent

Figyelt kérdés

Megigényeltem a képzési szabad felhasz. nevű diákhitelt.

Előszőr azt írta a státusz hogy feldolgozásra vár, majd TO egyeztetés alatt, majd folyosítható, majd most megint TO egyeztetésre vár.

Most akkor kapni fogok utalást, és ha igen akkor mikor?

Köszönöm



2021. szept. 2. 21:36
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Nekem még "adategyeztetés" státus van az appban és a FIR-ben sajnos még nem aktiválták a félévem, de remélem hogy ha végre aktiválják nem kell egy hónapot várni hanem automatikusan utalják :D
2021. szept. 3. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:

Tapasztalataim alapján, meg látva is hogy csoportosan utalják, így szerintem én mindenhónap 3-án fogom kapni a pénzt.

#11 szerintem rá pár napra ha minden ok a rendszerben veled, akkor megkapod te is.

2021. szept. 3. 19:51
 13/19 anonim ***** válasza:
azt tudja valaki hogy firben miert nem fogadja el a jelenlegi oktatasi azonositom? ugye uj (egyetemi) diak igazolvanyom meg nincs, de diakhitel regisztralasnal elfogadta azt az om számot is. :)
2021. szept. 4. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Az oktatási azonosítód állandó, külön kis kártyát kapunk még általános iskolában. Nem ugyanaz, mint a diákig. :)
2021. szept. 4. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 Deff ***** válasza:
Az oktatási azonodító az ami a diákon van azonosító szám néven. Az oktatási azonosítós kártán lévő szám ugyanaz, legalábbis nálam ez a helyzet. A diákon a kártyaszám amit nem nagyon kérnek sehol sem.
2021. szept. 4. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
49%
Bocsi az offért, de ez hogy lehet, hogy szeptember van és már utalnak diakhitelt? Eddig minden évben október 15-én jött az első, de akkor 2 havi.
2021. szept. 5. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim válasza:

Köszönöm a választ.

Még annyi lenne a kérdésem hogy ha egy összegben kérem a félévre az összeget (diákhitel 1, szabad felhasználásra és most szeptember 5 van), akkor meg jön-e még ebben a hónapban, vagy mikor utalják kb.

Sajna nekem még most kellene ez az összeg, ezért aggódok.

2021. szept. 5. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 Deff ***** válasza:
#16 írtak múlt tavasszal e-mailt,hogy mostantól már szeptemberben is utalnak, meg változtattak a rendszeren
2021. szept. 5. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
Szia! Az lenne a kérdésem hogy az igénylést követően mennyi idő volt még a pénzhez jutottál? Én pénteken igényeltem meg de a képzésem csak e hét hétfőn indult mert később iratkoztam be. Válaszod előre is köszönöm.🙂
2021. szept. 7. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!