Nem sikerült felvenni a babavárót... Nektek elfordult ilyen?

Figyelt kérdés
Először a Raiffeisennél próbáltuk, viszont ott egy régi dolog miatt belső tiltás volt.. egyszer fel akartam venni személyi hitelt,kaptam időpontot, de nem mentem el... Ezért volt ott probléma, előbírálaton át mentünk majd a 10napban tudtuk ezt meg, ma voltunk Ersténél. Ott az volt a probléma, hogy a páromnak 6hónapja lesz, hogy van számláj, előtte nem volt neki bankkártyája. Meg hogy nem vagyunk Erstesek.. Tudtok ajánlani bankot, ahol nem kötnek bele ilyenekbe? Jövő héten az OTPHez megyünk, csak nem szeretnénk belefutni megint egy ilyenbe.. köszi a válaszokat előre!

2021. szept. 1. 19:04
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Valami más gond lesz nálatok, mert ilyen fæszságokért nem utasítanák el


Kérjétek le, mi van rólatok a KHRben!

2021. szept. 1. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is khrbe valami nem oke. Ilyenert nem kuld el a Raiffeisen, ezt garantalom
2021. szept. 1. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is más gond lesz. Ezek apróságok.
2021. szept. 2. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Khr lekérdezés megvolt, át mentünk az előbírálaton a Raiffazennél. Szóval mi sem értjük.. 6.nap hívtak, hogy belső tiltásom van.. nem értettük.. elvileg emiatt..hogy nem mentem el idő pontra és emiatt leminősítettek, hogy nem vagyok megbízható..

Bankmonitoros férfival intézzük, ő se értette..most jövőhéten megyünk az OTPbe...

2021. szept. 2. 09:27
 5/5 anonim ***** válasza:
Sikerült végülis?
2021. nov. 17. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!