Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Mennyi idő alatt érkezhet meg...

Mennyi idő alatt érkezhet meg az összeg?

Figyelt kérdés
Párom fizetése az én számlámra fog érkezni.Viszont az illetőnek, aki utal, deviza számlája van.Ez mennyiben befolyásolja az áfutási időt, a jóváírást, ha tulajdonképlen forintot utal forint számlára?Ha még sem befolyásolja a számla típusát, hogy deviza, akkor mikor várhatjuk az összeget?Próbáltam utána olvasni, de csak külföldre vagy külföldről indított utalásról találtam infot.Köszönöm a segítséget!Szép estét mindenkinek!

2021. aug. 11. 19:55
 1/6 anonim ***** válasza:
49%
azonnal
2021. aug. 11. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod🤘
2021. aug. 11. 20:05
 3/6 Nemzeti konzervatív ***** válasza:
75%
Nem éppen, az azonnali utalás csak forint utalásnál érvénes.
2021. aug. 11. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Fsms ***** válasza:
100%
T+2, nekem egy cég utal euróban.
2021. aug. 12. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem euróban fog utalni, forintban, csak, annyi, hogy deviza számlája van az illetőnek.
2021. aug. 12. 06:58
 6/6 Fsms ***** válasza:

A kulcs szó a deviza számla. Azt, hogy forintban kapod a bank automatikusan leváltja ettől a t+2 marad.

Ha lement a tranzakció írj vissza, hogy mit tapasztaltál.

2021. aug. 12. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!