Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » CSOK-al szeretnénk házat...

CSOK-al szeretnénk házat venni, vegyes és gáz kazán van, de le van engedve a rendszer, ilyenkor mi van?

Figyelt kérdés

Értékbecslő megy majd ki.


Kell, h legyen fűtés.


Minden szobába van radiátor, fürdőszobába elektrom fali fűtés.


De a tulajdonosok leengedték a fűtésrendszerből a vizet.


Azt nézik, h van-e kazán és radiátorok vagy be is kell gyújtani a fűtést?


Kérem szépen az írjon aki ért hozzá.



2021. aug. 10. 20:00
 1/5 A kérdező kommentje:

Sima CSOK, nem falusi.


Az érdekelne, h ellenőrzi az értékbecslő a fűtés rendszert. Csak lefotózza vagy be kell neki üzemelni, begyújtani...?

2021. aug. 10. 20:01
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem kell begyújtani.
2021. aug. 10. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ezt honnan tudod? Tipp? Csak úgy beírtál? Esetleg tapasztalat?
2021. aug. 10. 20:59
 4/5 anonim ***** válasza:

Tapasztalat. Egy házat mérettem fel, ahol a vízcső szétfagyott, és le lett zárva, így persze a kazán sem volt használható, ez egy lakatlan ingatlan volt.

Ettől függetlenül úgy becsülték fel, hogy víz, gáz, fűtés van.

2021. aug. 10. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Én mint hozzáértő (Csokkal, lakáshitelekkel foglalkozom), azt tudom mondani, hogy ez értékbecslő függő. A CSOK miatt lehetnek alaposabbak, de mivel a fűtés elvileg működőképes, csak épp le van a rendszerből engedve a víz, nem hinném, hogy ezen fenn fognak akadni.
2021. aug. 11. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!