Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Otp vezérszámla törlése?

Otp vezérszámla törlése?

Figyelt kérdés
4 éve nyitottam egy otp junior számlát,és most 2 hete nyitottam egy aktív bázis számlát az otp smartbank selfie számlanyitás alkalmazásban.Mivel már volt otp-s számlám,ezért a bázis számlámhoz nem kaptam új internetbank azonosítót,csak a bázis számla számlaszámát küldték el emailben,és kaptam hozzá egy bankkártyát.Jelenleg a régi,még az otp junior számlához tartozó smartbank fiókban tudom az új számlát kezelni.Szeretném megszüntetni a junior számlát,de ha azt törlik,akkor milyen azonosítóval fogok belépni a smartbankba?Mivel az új számlához csak számlaszámot küldtek,és a smartbank belépéshez kell a számlaszám,és az internetbankazonosító ami a szerződésen van.A másik kérdésem az lenne,hogy regisztráltam az új otp smartbank-ra,és azt a regisztrációt tudom valahogy töröltetni?Ugye oda is kell a netbank azonosító,és a számlaszám,plusz kell egy email cím is.Azt az email címet megszeretném szüntetni amivel regisztráltam az új netbank alkalmazásra,de erről sehol nem találtam infót.

2021. aug. 10. 19:28
 1/1 anonim ***** válasza:

Az a netbank minden számlához él.


Az újjal is be tudsz lépni.


A smart bankban ha nincs törlés menü akkor bankfiókban vagy esetleg telebankon is megpróbálhatod.

A smart bankban nincs e-mail cím módosítás lehetőség?

2021. aug. 12. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!