Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Moratórium számlát meg lehet...

Moratórium számlát meg lehet szünteteni?

Figyelt kérdés

Erste banknál vagyok, bár nem kértem a hiteltörlesztés felfüggesztését, mégis csináltak egy külön moratoriumos számlát (gondolom mindenkinek), ami ezidáig nulla forintos egyenleg volt. Természetesen a hitelemet fizetem tovább rendesen.

Viszont a napokban beléptem a netbankra, és valamiért lett rajta 5 ezerpárszáz forint, ami a leírás alapján a hitelkártyavásárlásom visszatérítése. Bár nem tudom, hogy akkor azt miért arra tették? Ráadásul át sem tudom utalni a folyószámlámra.

Most így kicsit bosszantó lett, hogy van ez a számla amire alapvetően semmi szükségem, és valószínűleg erre is felszámolnak valami számlavezetési díjat.

Vajon ha bemegyek a bankba, akkor ezt meg lehet szüntetni?



#Erste #moratórium számla
2021. aug. 8. 15:32
 1/3 anonim ***** válasza:
50%

Ezt biztos csak fiókban tudod.


A hitelkártya visszatérítés oda került?

Az sehogy sincs rendben.


Nekem nincs moratórium számlám de amúgy ez hogy néz ki a netbankban?


És van számlászáma úgy hogy 11600006-00000000-xxxxxxxx?

2021. aug. 8. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen ugyanúgy van számlaszáma ennek is, de utalni nem lehet róla mint a folyószámlámról, csak ráutalni ha valaki ezen akarná gyűjteni a be nem fizetett hiteltörlesztését.
2021. aug. 8. 16:42
 3/3 A kérdező kommentje:

Voltam a bankban, sajnos a moratórium számlát nem lehet megszüntetni, de valószínűleg szeptember végén amúgyis megszűnik.

Arról meg, hogy a visszatérítést a moratórium számlára tették, vettek fel egy panaszt, amit csak a központ tud majd helyretenni, ehhez kell nekik pár nap. Ezen egyébként az ügyintéző is csodálkozott.

2021. aug. 9. 19:45

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!