Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Bankoknál elérhető befektetési...

Bankoknál elérhető befektetési alapok mennyire jók?

Figyelt kérdés

Bent voltam a bankban, és ajánlottak egy egész jó konstrukciót. Érdemes ebbe fektetnem pl 1 milliót? Ha a bankban van a pénz akkor csak áll és romlik. Állampapírban is van pénzem, szóval szeretnék olyat is, ami azért kicsit jobban is hozhat. Érdekelne a véleményetek, köszönöm!


[link]



2021. aug. 5. 12:08
 1/4 anonim ***** válasza:
53%
Gyakorlatilag gazdasági oroszrulett.
2021. aug. 5. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
29%
Hát, én megnézném, hogy mi a legkisebb kamat, amit garantálnak, már ha garantálnak egyáltalán valamit. Azzal számolnék. Sokszor úgy vannak megcsinálva, hogy a bank jár jól, te meg annyira, hogy legközelebb is berakd a pénzed.
2021. aug. 5. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
31%

Annyi ilyen kérdés van, hogy Dunát lehet belőle rekeszteni.

Mégis... ha valaki leírja töviről-hegyire a dolgokat (mint jómagam nem egyszer), akkor a téma megfeneklik vagy egyszerűen leüvöltik a fejét.

Keress rá.


"Hát, én megnézném, hogy mi a legkisebb kamat, amit garantálnak, már ha garantálnak egyáltalán valami"

2-es.... te pl minek szólsz hozzá egyáltalán ha halvány lila dunsztod sincs erről?

Mi az hogy garantálnak?

Garantálni a magyar állam garantál neked iksz kamatot... AZTÁN VAGY LESZ ÁLLAMCSŐD VAGY NEM........

Egyébként meg édesanyád maximum, azt hogy szeret.

2021. aug. 5. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szerintem az 1M Ft-ból nem sokat tudsz kihozni, de próbának elég lesz. Én is nemrég voltam egy másik bankban, és beszélgettünk a befektetési lehetőségekről. Én 10-20M Ft-ban gondolkozom, és főleg részvényeket tartalmazó alapban. Az általános gond ezekkel az alapokkal, hogy amikor veszel vagy eladsz, akkor a harmadik napon realizálódik, az akkori árfolymamon, amit a megbízáskor még nem ismersz. Tehát most még én is csak tájékozódom, hogy melyik alap az, amelyik kb. a harmadik napon követi a világpiaci pénzügyi viszonyokat. Ha megnézed a csatolt hivatkozásod grafikonját, akkor azon jól látható a tavalyi Covid okozta részvényesés. Tehát akkor kellett volna vásáorni (Soros biztos akkor vásárolt), és utána eladni. Rövid távon 20-30%-os biztos hozam!. Nemsokára lesz a 4. hullám a Covidban, azt kell csak figyelni, és vásárolni. Ez még idén ősszel lesz, de nem most azonnal. Én is erre várok.
2021. aug. 20. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!