CSOK hitel kérdés?

Figyelt kérdés

Akik felvették a 3%os CSOK hitelt, attól szeretném megkérdezni, hogy mennyi idő alatt bírálták el a beadástól számítva és mennyi idővel később utalta ki a kért összeget a bank.


Köszi.



2021. aug. 3. 20:21
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Személy szerint én még nem vettem fel, de ügyfeleim vannak heti rendszerességgel, akik igénylik a terméket.

Leggyorsabban 4-5 hét alatt mehet át az elejétől a végéig a teljes ügyintézés, de van bank, ahol 3 hónap a bírálat átfutása jelenleg. Befolyásolja: hiányos dokumentáció, pontatlan kitöltés, nyári szabadság, eljárási hiba a becslésnél vagy földhivatali rontás.

Van bank, ahol gyorsabb az ügyintézés, már visszajöttek pl nyári szabadságról vagy egyéb dolog miatt kevesebb a hiteligénylés a banknál.

2021. aug. 3. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi szépen. Azért ez bíztató. Meg nem aktuális, majd ősszel szeretnénk csak felvenni, szoval a nyári szabi addigra nem játszik. Valamiért úgy remlett, hogy ez is olyan mint a Fundamenta ahol a 91. napon utalnak, ha nem kéred azonnalival.
2021. aug. 4. 05:04
 3/3 A kérdező kommentje:
Egyébként nekem már ezer éve a CIB a bankom, a férjem meg Erste bankos. A kettő közül választunk majd. A hitellel nincs tapasztalatunj mert meg sosem vettunk fel semmit.
2021. aug. 4. 05:08

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!