Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Babaváró kölcsön elegek...

Babaváró kölcsön elegek lesznek ezek?

Figyelt kérdés

Hatósági bizonyítványt ügyfélkapun igényeltem és ott is kaptam meg. Ez jó lehet így?

A munkáltatót mind a ketten kikértük.

A kis könyvemben a kitöltendő részt az Istenhegyiben nem töltötték ki arra hivatkozva hogy ezt a nőgyógyászomnak kell.

A nőgyógyászom aláírta és beírta a szülés dátumát, de szintén a többi helyre nem írt semmit, mert hogy a vizsgálatot nem ő csinálta. Szerinte formanyomtatványt kérnek már a bankok…. Szóval szuper!

Hétfőn megyünk és nem akarok még felesleges köröket futni.

Másnak elég volt ennyi?


2021. júl. 31. 07:46
 1/7 anonim ***** válasza:
13%

Ha most igénylitek, akkor egyből ne mondjátok a banknak, hogy úton van a baba, mert akkor sok helyen a feleség fizuját nem számolják bele.

Igényeld meg rendesen és ha megkaptátok a pénzt, utána elég jelezni a terhességet.

2021. júl. 31. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Az én nevemre lesz a babaváró (feleség). A kamatmentesség miatt nem akarunk be mászkálni újra.
2021. júl. 31. 08:32
 3/7 anonim ***** válasza:
50%

A babaváró csak kettőtök nevén lehet.

De akkor gondolom neked van jobb fizetésed, ha így írod.

Akkor főleg ne előre jelentsd be a terhességet! Akkor lehet még sem kapjátok!

2021. júl. 31. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Páromnak sokkal jobb, de előzetesen megnézettük és nekem is elég bőven hozzá. Szeptember végéig párom táppénzen van így ő nem igényelheti, így adóstárs lesz értelem szerűen. Nem gondolnám, hogy azért mert 13 hetes terhes vagyok nem kapjuk meg….
2021. júl. 31. 13:11
 5/7 anonim ***** válasza:
36%

Hát pedig az lesz, hogy nem kapjátok meg!

Egy terhes nő bármikor táppénzre mehet, utána csed, gyed nem számít bele hitelnél a jövedelembe.

Ha a férjed táppénzen van, te még bejelented a hitel felvétel előtt, hogy terhes vagy, akkor nem fogják megadni. Értsd meg.


Ha nekem nem hiszel, akkor beszélj egy független tanácsadóval, ingyen van.


Mondjuk azt nem értem, hogy miért akkora hatalmas probléma, hogy plusz egyszer be kell menni a bankba, hogy bejelentsd a terhességet...

2021. júl. 31. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A Raiffeisen például adott egy nyomtatványt, amit a nőgyógyásszal kellett kitöltetnem, merthogy a kiskönyvben nem szerepel, hogy hány magzat van... De emiatt nem kellett külön bemenni a bankba, akkor adtuk le, mikor aláírtuk a szerződést, így onnantól él a kamatmentesség.
2021. aug. 1. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Mi az OTP-ben voltunk érdeklődni és akkor a hölgy nem mondta a nyomtatványt, de a dokim mondjuk tudott róla így adhatott volna egyet hogy ne kelljen plusz kört futni. Kíváncsi leszek holnap. :)
2021. aug. 1. 09:22

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!