Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Felre informaltak a banknal...

Felre informaltak a banknal ezert jogosan de felkerultem a khr re. Ha helyes informaciot kaptam volna akkor kikerulheto lett volna ilyenkor tehetek meg valamit?

Figyelt kérdés
2021. júl. 29. 23:15
 1/10 anonim ***** válasza:
68%
Van nyoma annak, hogy félreinformáltak?
2021. júl. 29. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Igen . Kikertem a telefonos beszelgeteseket. Bar egy resze hianyzik tobbszori keresre sem kuldtek el de amit elkuldtem azon is tisztan latszodik! Nem tudom hogy BISZ hez kellene fordulnom vagy Jaras Birosag? Es milyen cimszoval?!
2021. júl. 29. 23:35
 3/10 anonim ***** válasza:
52%
Pontosan mi a sztori?
2021. júl. 30. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
68%
Az MNB a felügyeleti szerv.
2021. júl. 30. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
70%

Elárulhatnád mi a teljes sztori, ebből nem derült ki semmi.


Nem csak te gondolod úgy hogy felreinformaltak, mert nem értetted meg amit mondtak?

2021. júl. 30. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Felmondták a hitelszerződésemet, egyből beszéltem az ügyintézővel és azt az információt adta, hogy nem kerülök fel a khr re ha újabb részletfizetésben megállapodunk és nem maradok el 90 nappal. Ezeket teljesítettem a megbeszéltek után többször is beszéltem velük és folyamatosan azt kaptam hogy nem kerülhetek fel ! 3 hónap után vettem fel hitelt nem volt probléma majd fél év után derült ki hogy 4 hónapra a megbeszéltek után még is felkerültem a negatív adósok listájára , miszerint egyösszegben esedékes megfizetni amit nem teljesítettem. Amikor utólag érdeklődtem azt az mondták hogy miért ha szóltak volna kibírtam volna fizetni? igen kibírtam volna mert akkor a később felvett hitelt erre fordítottam volna !
2021. júl. 30. 11:44
 7/10 anonim ***** válasza:

Ohh értem.

A részletfizetési megegyezés után mar az az új tartozás, amivel ha nem csúszol nem kerulhettel volna fel.

Sztem igazad van.


MNBhez a felügyelethez lehetne még benyujtani panaszt, de előtte a banknál ahol ez történt ott legyél erelyesebb egyelőre, lehet feljebb megoldjak.

2021. júl. 30. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Többszöri megkeresés után sem jutottam semmire sem a banknál mindig azzal probálnak kitérni hogy legyen a szemem előtt hogy milyen jó kínálatot adtak nekem mert kamatmentes... de mindig mással indokolják mindig kimagyarázzák a történteket. Volt hogy felmentem személyesen ahol az ügyintéző azt mondta egy pillanat és szól a fiókvezetőnek mert ott van .... majd a fiókvezető felhívott hogy nem tud fogadni mert nincs bent ..
2021. júl. 30. 12:18
 9/10 anonim ***** válasza:
38%

Milyen kis sunyik.

Szarrá perelnem őket.

2021. júl. 30. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Es mivel perelned? Azert hogy csak toroljek vagy penzbeli karteritesre is es ha igen mennyire?
2021. júl. 30. 22:05

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!